Reference

Osvaldo Ardiles

Majster sveta - hlavný tréner Argentíny

"Coerver® Coaching vo veľkej miere ovplyvnil spôsob, akým sa futbalu učí na celom svete.
Je to skvelá metóda, ktorá môže pomôcť zlepšiť celú generáciu budúcich hráčov."

Gérard Houllier

Bývalý technický riaditeľ Francúzskej futbalovej federácie
Bývalý manažér Liverpoolu, Lyon a Aston Villy

"Coerver® Coaching je najlepší program výuky technických zručností s ktorou som sa stretol. Aj po 25 rokoch sa dokáže zlepšovať, vyvíjať a zároveň nadchnúť."

Carlos Parriera

Majster sveta - hlavný tréner Brazílie

"Reakcia na Coerver® bola v Brazílii výborná. Zúčastnilo sa ho mnoho bývalých majstrov sveta a trénerov a všetkým bolo zrejmé, že program Coerver® podporuje rozvoj individuálnej techniky a kreativity, ktorú potrebujeme rovnako, ako všetky ostatné krajiny."

Sir Geoff Hurst

Majster sveta a jediný hráč, ktorý vstrelil vo finále 3 góly - Anglicko

"Coerver® Coaching sa sústreďuje na rozvoj individuálnych zručností a techniky. Podľa mňa je to najlepší spôsob a program pre vývoj novej generácie hráčov."

Jürgen Klinsmann

Majster sveta - Německo

"Želal by som si, aby bol program Coerver® Coaching k dispozícii, už keď som bol mladý. Určite by som bol ešte lepším hráčom."

Rene Meulensteen

Tréner prvého tímu - Manchester United FC

"Najal ma sir Alex Ferguson ako technického trénera Manchesteru United, pretože som bol trénerom Coerver® Coaching. Obaja cítime, že program Coerver® je najlepšou metódou výuky technických zručností."

John Collins

Bývalý hráč Evertonu, Celticu Glasgow a Monaka a bývalý kapitán Škótska

"Keď som začínal s futbalom, pracoval som s programom Coerver® a veľmi mi to pomohlo v kariére. Odporúčal by som ho všetkým trénerom, rodičom a predovšetkým začínajúcim hráčom."

Liam Brady

Riaditeľ akadémie - Arsenal FC

"My v Arsenale pevne veríme programu Coerver®. Chceme, aby ho poznali a využívali všetci naši mladí hráči, preto sme pozvali Alfreda Galustiana, aby sa stal inštruktorom našej akadémie."

 CZ  EN